J.CH.PL, CH.PL ATOS Blossoming Rose

Pierwszy psi członek naszego domu, data urodzenia: 12.06.2017, umaszczenie błękitno-białe. Towarzysz naszego życia od połowy sierpnia 2017 roku.

Atos jest psem o idealnym temperamencie i przyjaznym charakterze. Uwielbia ludzi, wychowywany w domu ze swoimi człowiekami i suczką. Zwraca uwagę piękną samczą głową oraz muskulaturą ciała. Do jego ulubionych zabaw należą: kopanie w ogrodzie lub innym dowolnym miejscu, spacery, bieganie przy rowerze. Nie pogardzi również możliwością pływania czy zabawą z Garoną. Okrągła żółta piłka tenisowa uwalnia z niego wulkan energii. W domu jest zawsze w pobliżu swoich człowieków, kocha się przytulać.

  • Ataxia clear (potwierdzone badaniami)
  • Wolny od dysplazji: HD A, ED 0/0 (potwierdzone badaniami)
  • 10.12.2018 – Młodzieżowy Champion Polski
  • 24.06.2019 – Champion Polski
  • Link do rodowodu

”bardzo sportowej kondycji” „doskonały temperament”, „mocna głowa, dobry wyraz”, „dobrze porusza się”, „dobrze temperamentny i przyjazny”, „głowa o samczym wyrazie”, „bardzo mocna samcza głowa”, „mocny pies z typową samczą głową”, „piękna głowa i wyraz, bardzo dobra linia, szyja i proporcje ciała”, „mocny samiec o dobrych proporcjach”, „excellent condition”, „ładne zęby”, „super temperament, bardzo dobra muskulatura”, „doskonała głowa w klasycznym stylu”


GARONA No Doubt Team

Druga psia członkini naszej wspólnoty gatunkowej, data urodzenia: 06.03.2018, czarna z białymi znaczeniami. W domu od początku maja 2018 roku.

Garona jest bardzo żywiołową suczką, przyjaźnie nastawioną do wszystkich ludzi, nie przepuści okazji, aby skraść Ci buziaka. Porusza się z gracją i elegancją. Jej ulubione zabawy to: aportowanie, spacery i bieganie przy rowerze. Uwielbia wisieć na oponie, zabawie odpuszcza dopiero, kiedy opadnie z sił. Potrzebuje dużo bliskości człowieków, uwielbia się przytulać.

  • Ataxia clear (potwierdzone badaniami)
  • Wolna od dysplazji: HD A, ED 0/0 (potwierdzone badaniami)
  • Link do rodowodu

„bardzo dobry typ i wyraz”, „bardzo dobra sucza głowa”, „akcja ruchu lekka i harmonijna”, „elegancka szyja”, „ekspresyjny ruch”, „bardzo przyjazna”, „elegancka suka”, „elegancka sucza szyja”, „dobry temperament”


SYMPHONY Ex Empireum

Trzecia psia członkini naszej grupy rodzinnej, data urodzenia: 03.04.2021, umaszczenie błękitne z białymi znaczeniami. Towarzyszy nam od swojego pierwszego dnia na świecie.

Fońka jest dla nas wyjątkowa. To pierwsze szczenię w naszej hodowli, które możemy obserwować od narodzin. Jej rodzicami jest nasza para hodowlana (ATOS i GARONA). W zachowaniu oraz upodobaniach Fońki widzimy ich odbicie plus genetyczne zmienne, którą stanowią o tym, że Fońka jest Fońką. Dla nas to coś niesamowitego. Dziewczyna jest bardzo figlarna. Uwielbia dzieci, uwielbia zabawę. Świetnie skupia się podczas pracy z człowiekiem, łatwo uczy się komend, jest bardzo inteligentna. W ruchu przyciąga wzrok proporcjonalną budową oraz eleganckim i dynamicznym sposobem poruszania się. Bywa niezłą zadziorą.

„elegancka”, „doskonały typ i wyraz”, „doskonała głowa”